o firmie

Informacja o firmie


Firma Traper rozpoczęła swoją działalność w Dębicy w 1990 r. Początkowo, działalność oparta była na handlu artykułami wędkarskimi oraz akcesoriami myśliwskimi. Już w 1992 roku po uzyskaniu koncesji rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną broni i amunicji myśliwskiej,gazowej,sportowej i palnej. W roku 1996 uruchomiliśmy dział sprzedaży hurtowej akcesoriów dla myśliwych i wędkarzy w oparciu o własny import. W tym samym roku powstał salon myśliwsko-wędkarski, w Tarnowie cieszący się dużym zainteresowaniem myśliwych i wędkarzy.
Wychodząc na przeciw dużemu zapotrzebowaniu, rozpoczęliśmy sprzedaż hurtową słowackiej amunicji myśliwskiej ZVS Holding. W 1998 firma przeniosła się do obecnej siedziby w Tarnowie przy ul. Przemysłowej 27a rezygnując jednocześnie z działalności w Dębicy. W związku ze zmianą przepisów oraz wymianą koncesji w roku 2002 z firmy Traper wyodrębniona została firma Diana zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną broni i amunicji, która w szybkim tempie rozwija swoją działalność.Rok 2006 stał się przełomem w działalności, gdyż PHU Diana wprowadziła do sprzedaży wysokiej klasy broń i amunicję myśliwską rozszerzając tym samym znacznie sprzedaż hurtową i zaopatrując bezpośrednio wiele sklepów myśliwskich i wędkarskich na terenie całego kraju.

PHU Diana jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem broni kulowej HOWA oraz tureckiej broni śrutowej VEGA-Diana. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną amunicji śrutowej włoskiej firmy CHEDDITE będącej liderem w tej branży oraz amunicji kulowej firmy NORTHWEST.

Firmy Diana oraz Traper oprócz swojej podstawowej działalności prowadzą szeroką działalność propagującą i szerzącą w społeczeństwie myślistwo ,strzelectwo sportowe i wędkarstwo. Organizujemy spotkania , zawody wędkarskie i strzeleckie połączone z różnego rodzaju atrakcjami. Pod patronatem PHU Traper powstało Koło Wędkarskie Traper zrzeszone w PZW. Jako pasjonaci myślistwa i wędkarstwa gwarantujemy miłą ,szybka i fachową obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

 

Copyright © Traper & Diana 2006